Magická dýko-hůlka

Další, na zakázku, vyrobená magická hůlka. Výroba trvala zhruba 2 měsíce a veškeré na ni použité materiály a ingredience vycházejí z hloubky osobnosti majitele. Výroba trvá takto dlouho (někdy i déle), jelikož se jednotlivé komponenty pro výrobu “vyjevují” postupně a nedají se “vymyslet”. Zde, více než kdy jindy, platí pravidlo “práce kvapná málo platná”. Níže uvádím složení hůlko-dýky.

Oboustranná magická hůlka je vyrobena z boulovité větve buku lesního s přirozenou dutinou v největší bouli. Dřevo nebylo nikterak broušeno ani zásadně upravováno. Do spodní, dýkové části, vložen ručně vykovaný celoželezný nůž nalezený v ohništi keltského hradiště. Po vložení zafixován kvalitním kostním klihem s příměsí místních jemných pilin a obmotán jemnou knihařskou kozinkou. Pro horní část byl použit originální dráp medvěda a zkamenělina trilobita. S drápem majitel šamansky pracoval dlouhou dobu a má k němu silný vztah. Trilobit odkazuje na historii Země, linii života a naše spojení se všemi tvory. Předměty byly vloženy do lůžka, které vzniklo přirozeně ztrouchnivěním a bylo jen lehce vytvarováno. Pro fixaci byl opět použit kostní klih a pruh knihařské kozinky. Obě strany kožených obmotávek jsou ukončeny měděnými hřeby. Do dutiny, jako akumulátor sil, byla nasypána směs najemno rozemletých sedmi ametystů smíchaných s krví majitele. Jako ukončení byly do dutiny vloženy tři kuličky jalovce a následně zalito domácím voskem. Povrch hůlky byl potřen spagrickou tinkturou z jalovce a po vyschnutí natřen směsí dvou silných, ručně vyrobených olejů – třezalkovým a chilli.  Hůlka má velmi silné napojení na majitele, jeho magickou praxi i samu Přírodu. Na hůlce nejsou použity žádné chemické látky. Vyrobeno při konjunkci Slunce-Merkur-Venuše.

© Autor: Dóv, CC BY-SA
Obrázky: pixabay, Dóv


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události

Čvn
19
So
celý den IV. Rituál Kupalo v Místo v Přírodě, poblíž lesů, vod a strání.
IV. Rituál Kupalo v Místo v Přírodě, poblíž lesů, vod a strání.
Čvn 19 – Čvn 20 celý den
Každoroční rituál trvající den a noc oslavující letní Slunovrat a síly Přírody. Uzavřené setkání pro pozvané hosty! Kapacita rituálu je velmi omezena! Konkrétní účastníky rituálu vybírá výhradně hlavní  Žrec obřadu.[...]