Magická dýko-hůlka

Další, na zakázku, vyrobená magická hůlka. Výroba trvala zhruba 2 měsíce a veškeré na ni použité materiály a ingredience vycházejí z hloubky osobnosti majitele. Výroba trvá takto dlouho (někdy i déle), jelikož se jednotlivé komponenty pro výrobu “vyjevují” postupně a nedají se “vymyslet”. Zde, více než kdy jindy, platí pravidlo “práce kvapná málo platná”. Níže uvádím složení hůlko-dýky.

Oboustranná magická hůlka je vyrobena z boulovité větve buku lesního s přirozenou dutinou v největší bouli. Dřevo nebylo nikterak broušeno ani zásadně upravováno. Do spodní, dýkové části, vložen ručně vykovaný celoželezný nůž nalezený v ohništi keltského hradiště. Po vložení zafixován kvalitním kostním klihem s příměsí místních jemných pilin a obmotán jemnou knihařskou kozinkou. Pro horní část byl použit originální dráp medvěda a zkamenělina trilobita. S drápem majitel šamansky pracoval dlouhou dobu a má k němu silný vztah. Trilobit odkazuje na historii Země, linii života a naše spojení se všemi tvory. Předměty byly vloženy do lůžka, které vzniklo přirozeně ztrouchnivěním a bylo jen lehce vytvarováno. Pro fixaci byl opět použit kostní klih a pruh knihařské kozinky. Obě strany kožených obmotávek jsou ukončeny měděnými hřeby. Do dutiny, jako akumulátor sil, byla nasypána směs najemno rozemletých sedmi ametystů smíchaných s krví majitele. Jako ukončení byly do dutiny vloženy tři kuličky jalovce a následně zalito domácím voskem. Povrch hůlky byl potřen spagrickou tinkturou z jalovce a po vyschnutí natřen směsí dvou silných, ručně vyrobených olejů – třezalkovým a chilli.  Hůlka má velmi silné napojení na majitele, jeho magickou praxi i samu Přírodu. Na hůlce nejsou použity žádné chemické látky. Vyrobeno při konjunkci Slunce-Merkur-Venuše.

© Autor: Dóv, CC BY-SA
Obrázky: pixabay, Dóv


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události

Čvc
30
celý den Badatelská výprava v Lužické hory
Badatelská výprava v Lužické hory
Čvc 30 – Srp 1 celý den
Průzkum temného místa na severu Čech. Pouze pro členy LUZS a zvané hosty.
Srp
28
So
celý den LXXIV. LUZS Jihlava
LXXIV. LUZS Jihlava
Srp 28 celý den
Společná noční evokace v ruinách staré kaple. Pouze pro členy LUZS:
Zář
10
celý den Ekologické dny v Olomouc
Ekologické dny v Olomouc
Zář 10 – Zář 12 celý den
Společná porada o našem světě. Vaše účast je nám radostí. Přijeďte, tentokrát vše v jedinečném místě, které láká k setkání. 10–12. září: Besedy EDO na Sluňákově: Tradiční hosté Václav Bělohradský, David[...]
Zář
25
So
10:00 LXXV. LUZS Jihlava v Jihlavské pirátské centrum
LXXV. LUZS Jihlava v Jihlavské pirátské centrum
Zář 25 @ 10:00 – 13:00
PROGRAM: – Úvodní rituál – Hermatická symbolika písmena “L” Změna programu vyhrazena.