Výroba složitého fluidického kondenzátoru

Fluidický kondenzátor je jedním z nejdůležitějších činitelů v magické praxei. FK slouží k hromadění fluida, tedy astrálních sil. Čím je kondenzátor silnější, tím přitahuje sil více. Tyto síly pak lze použít na různé účely. Natírají se jím magická zrcadla, vyrobené magické předměty, pantakly, signatury bytostí apod. Fluidické kondenzátory lze řadit do tří kategorií: rostlinné, minerální a živočišné. Každá z kategorií se ještě dělí na různé stupně složitosti. Např. jedním z účinných a jednoduchých kondenzátorů je heřmánkový výluh či třezalkový olej.

My jsme vyráběli jeden z nejsložitějších rostlinných kondenzátorů. Upřímně musím říci, že ho používám dodneška a lepší jsem od té doby nevyrobil.

Složení
kořen anděliky, listy šalvěje, lipový květ, slupky okurek, květy nebo listy akátu, heřmánek, listy akátu, květy/listy/kořen lilie, skořice, kopřivové listí, máta peprná, topolové listí, květy/listy fialek, listy/kůra vrba, tabák.

Výroba
Výroba probíhala ve dnech letního slunovratu. Od každé rostliny bylo do kovové nádoby dáno cca po hrsti a zalito 7-mi litry čisté studánkové vody. Poté byla nádoba umístěna na otevřený oheň a vařena zhruba 6 hodin. Po vaření ponecháno přes noc venku. Voda se samozřejmě skoro celá vyvařila a zbylo tak cca 0,5 litrů tmavě hnědé voňavé husté olejovité tekutiny. Do té bylo přilito také 0,5 litrů spiritus vini (kvůli posílení účinku i pro konzervaci) a rozděleno rovným dílem mezi účastníky workshopu.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události

Čvn
19
So
celý den IV. Rituál Kupalo
IV. Rituál Kupalo
Čvn 19 celý den
Každoroční rituál trvající den a noc oslavující letní Slunovrat a síly Přírody. Uzavřené setkání pro členy a pozvané hosty!